vše o prodeji ruční výroby

O mně

Zdravím vás,

jmenuji se Dáša a pocházím z malé vesničky na Karlovarsku. Po ukončení maturity jsem se rozhodla přestěhovat do Amsterdamu, kde stále žiji. Po pár letech práce v kanceláři, unavená moderní společností a vším extrémním, co jí doprovází, se pomalu obracím zpět k tradičnímu způsobu života a myšlení. Součástí toho je také uvědomění si důležitosti ruční výroby, tradičních řemesel, ekologické, místní produkce a mnohého dalšího.

Tak jako snad většina z nás mám i já potřebu dělat ve svém životě něco naplňujícího. A pro mě to znamená zejména pomoc ostatním. Rozhodla jsem se tedy založit tento blog, který je místem pro čerpání inspirace a informací, sdílení společného zájmu a žívotního stylu plného tvorby a radosti. Mým cílem je vytvořit místo pro komunitu, která už existuje, ale nemá svůj prostor, příčemž se zaměřím na Českou republiku a Slovensko.

Kromě běžného zaměstnání se věnuji prodeji ručně vyrobených špěrků na Etsy.com i mimo něj, zajímám se o moderní přístupy k práci, ruční výrobu a ekologii.

Na tomto blogu se můžete těšit na širokou škálu témat: rady a nápady pro zlepšení prodeje, inspirace od nás i ze zahraničí, úvahy okolo tématu ruční výroby, rozhovory, a mnohé další. Přípravuji pro vás také vzdělávací materiály, pomocí kterých budete moci posunout svůj handmade projekt zase o krok dál.

Jak bude tento nápad úspěšný je víc na vás, než na mě. Budu se proto těšit na jakékoliv návrhy, podněty, a zpětnou vazbu.

Těším se na vás 🙂

Dáša