top of page

5 DESIGNOVÝCH NÁSTROJŮ ZDARMA

Aktualizováno: 13. 6. 2018

Nemusíte být designér, abyste si s dnes volně přístupnými pomůckami na webu vytvořili design k obrazu svému. Já pravidelně používám těchto pět. Máte tipy i na další? Sdílejte je v komentáři.

CANVA


Pravděpodobně nejlepší nástroj, který vám umožní s pomocí předloh vytvářet různé druhy dokumentů. Prezentace, plakáty, loga, brožury, pozvánky, certifikáty, ale i časopisy a knížky, a mnohé další. Velkou výhodou je možnost zobrazení stránky v češtině a obrovský rozsah pomůcek bez poplatku a jejich vysoká kvalita. Doteď nemůžu uvěřit, že tato stránka vůbec existuje. Pokaždé, co s ní pracuji, objevím další a další vychytávky… presvědčte se sami.


PICMONKEY

Příjemný a snadno použitelný nástroj pro úpravu fotografií online. Nabízí základní funkce jako oříznutí, přidání textu, úpravy barev, atd. Stránka je v angličtině, přesto je ale lehce srozumitelná.


SNAPSEED


Další profesionální fotoeditor, tentokrát pro použití na telefonu (Android i IOS).


STOCKSNAP

Nabízí tzv. Stock Photos, tedy fotografie bez licenčních omezení, které můžete bez obav používat pro své osobní i pracovní projekty. Vyhledávejte snadno pomocí anglických klíčových slov. Fotografie jsou ve vysoké kvalitě a výběr je obrovský.


UNSPLASH


Další fotobanka (Stock Photos) na vysoké úrovni a se snadným vyhledáváním.

Pomohly vám tyto tipy a uvítali byste další zdarma přístupné vychytávky pro vaše projekty?


Dáša ♥

220 zobrazení2 komentáře

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page